شرکت نوید اسپادانا یکی از پیشتازان صنعت برق و روشنایی کشور به شمار می رود.

این شرکت در حال حاضر با صنایع مختلف کشور شامل صنایع فولاد، صنایع نفت و گاز، شرکت­‌های توزیع برق و دیگر صنایع همکاری نزدیک و موثر دارد.

شرکت نوید اسپادانا، برنامه ريزي و پاسخگویی به نیازهای گوناگون "صنعت و هنر روشنایی" را در راس فعالیت های خود قرار داده و با تکیه بر داشته های خود توانسته است جایگاه ممتازی در این صنعت در کشور و منطقه کسب نماید. شرکت نوید اسپادانا رابطه ميان روشنايي و زندگي را در حرفه خود به کار گرفته است.

رشد روزافزون فناوری های نوین در صنعت روشنایی در مقیاس جهانی ایجاب می کند که همزمان با بهره گیری از این فناوری ها، در مسیر دستیابی به تحقیق و توسعه کارآمد، تربیت نیروی انسانی با نگرش کاربردی و گسترش آزمایشگاه های تخصصی مربوطه گام برداریم.

از این رو در شرکت نوید اسپادانا، با در نظر گرفتن رسالت و ماموریت سازمانی، موضوعات کلیدی و دانش بنیان در حوزه تحقیق و توسعه روشنایی نشانه گیری شده است و در قالب هشت دپارتمان تخصصی در حال اجرا می باشد.

امید است فعالیت های این دپارتمان ها موجب ارتقای دانش روشنایی، ایجاد ارتباط سازمان یافته با مجامع بین المللی، حمایت از طراحان روشنایی و نورپردازی و ایجاد فرصت برای خلق ایده های ناب ایرانی در صنعت نور و روشنایی گردد.

ماموریت اصلی شرکت در شاخه‌­ی تامین قطعات، تحویل­‌دهی به موقع همراه با قابلیت اعتماد بالا به مشتریان و در شاخه­‌ی تولید، افزایش تعداد و کیفیت محصولات در حوزه تکنولوژی­‌های مربوط به سیستم­‌های روشنایی و بهینه ­سازی مصرف انرژی می‌­باشد.

" نور افزا، روشنایی زندگی شما"

qrcode