درباره ما

شرکت ما

شرکت نوید اسپادانا یک شرکت ایرانی فعال در زمینه‌­های تولید قطعات الکتریکی و الکترونیکی و همچنین تامین قطعات در حوزه صنایع روشنایی می­باشد.

طیف مشتریان ما شامل صنایع مهم کشور از جمله صنعت نفت و گاز و شرکت­‌های توزیع برق می­باشد که از گذشته موفق به داشتن فعالیت و همکاری­‌های مستمر در جهت ارائه خدمات مطلوب شده ایم.

  • محصولات با کیفیت
  • بهترین پشتیبانی مشتریان

تیم ما

نوید اسپادانا

کارشناسان و متخصصین این شرکت علاوه بر تامین نیازهای مشتریان، اقدام به ارائه مشاوره­ و راهنمایی­‌های فنی به مشتریان در موارد لازم می­باشد.

شرکت نوید اسپادانا دارای تیم­های تخصصی فنی در زمینه‌­های مختلف می­باشد که مهمترین رسالتشان پاسخگویی به نیاز­­های مشتریان به بهترین شکل می­باشد. 

رشد روزافزون فناوری های نوین در صنعت روشنایی در مقیاس جهانی ایجاب می کند که همزمان با بهره گیری از این فناوری ها، در مسیر دستیابی به تحقیق و توسعه کارآمد، تربیت نیروی انسانی با نگرش کاربردی و گسترش آزمایشگاه های تخصصی مربوطه گام برداریم.

از این رو در شرکت نوید اسپادانا، با در نظر گرفتن رسالت و ماموریت سازمانی، موضوعات کلیدی و دانش بنیان در حوزه تحقیق و توسعه روشنایی نشانه گیری شده است امید است فعالیت های این مجموعه موجب ارتقای دانش روشنایی و ایجاد ارتباط سازمان یافته با مجامع بین المللی در صنعت نور و روشنایی گردد.

ارزش های سازمانی:

 حمایت مادی و معنوی از رویدادهای بزرگ روشنایی کشور تقویت خلاقیت و نوآوری و ارج نهادن به پیشنهادهای سازنده

 مدیریت دانش و ارتقاء مهارت های محوری

 تعهد به استفاده بهینه از منابع انرژي و مدیریت انرژي تقویت پویایی، سلامت و نشاط کارکنان

 حفظ کرامت و حرمت انسانی

 حفظ ارزش های دینی، انقلابی و ملی

 ارتقاي سطح آگاهی و آموزش فنی ، زیست محیطی و ایمنی و بهداشت شغلی کار کنان سازمان جلب رضایت ذینفعان با تاکید بر مشتری مداری

 تقویت وجدان کاری، نظم و انضباط و مسئولیت پذیری

ماموریت :

ما برای موفقیّت صنایع کشور عزیزمان ایران و کشورهای همسایه و خاورمیانه در زمینۀ تأمین و تولید محصولات مرغوب صنایع روشنائی و قطعات و تجهیزات فنی و مهندسی منتخب در شرکت های توزیع برق ، کارخانجات و بازارهای فولاد، روشنائی، انرژی، نفت، گاز، پتروشیمی، سیمان و معدن فعالیت می نمائیم. و متعهد می باشیم با نوآوری، خلاقیّت، سرعت، دقّت و کیفیت از طریق: ایجاد اشتغال، کارگروهی، تخصص گرائی، اعمال کنترل دقیق و ایجاد چابکی و سرعت عمل و رشد و تعالی در سازمان خود و همچنین رعایت اصول اخلاقی و اخلاق حرفه ای، اثربخشی و بازدهی مناسبی را از نظر اقتصادی و معنوی برای سرمایه گذاران، کارکنان، مشتریان، جامعه و ذینفعان دیگر خود فراهم آوریم.

چشم انداز :
حضور مداوم و مؤثر در بازارهای داخلی بعنوان سازمانی پیشرو در کیفیت محصولات و ارائۀ خدمات با رعایت اصول مشتری مداری در سطح کشور.

خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه :
گروه روشنایی نوید اسپادانا سیاستهای مدیریتی خود را منطبق بر استاندارد های ISO9001، ISO14001، ISO18001 و اصول هشتگانه ذیل تنظیم کرده و به آن متعهد است:
1. ایجاد یک برند قابل اعتماد جهانی، با استفاده از هرگونه عملیات مهندسی، تولید و تجارت
2. برقراری یک سیستم مدیریت یکپارچه جهت بهبود مستمر
3. توسعه محصولات جدید برای اجرای ماموریت سازمانی خود
4. اعتقاد به نيروي انساني به عنوان اصلي ترين سرمايه سازمان و تلاش در جهت حفظ اين كرامت ، ازطريق بكار گيري اصول راهبردي ، توسعه منابع انساني و تخصصهاي مطلوب .
5. حفاظت از محیط زیست با شناسایی و رعایت کلیه قوانین، پیشگیری، کنترل و اجتناب از آلودگی های زیست محیطی
6. بهبود مستمر فرآيندها با استفاده از خلاقيت و ابتكار كاركنان و تقويت و تجهيز مستمر سيستم نگهداري و همچنين با استفاده از تجهيزات و ابزار مناسب در جهت كاهش هزينه ها و افزايش بهره وري .
7. كسب رضايت كامل كارفرمايان و مشتريان از طريق اعمال مديريت كيفيت و اطمينان بخشي به مشتري با اجراي به موقع و مطلوب پيمانها .
8. رعایت هرنوع الزام فنی و قانونی در سطح بین المللی، ملی و سازمانی

تاریخچه :
صنایع روشنایی نوید اسپادانا با برند نور افزا با بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت، یکی از تولیدکنندگان انواع محصولات روشنایی در کشور می¬باشد. محصولات صنایع روشنایی نوید اسپادانا برای انواع محیط های خارجی و خیابانی طراحی و تولید شده است؛ همچنین محصولات با کاربری خاص نیز در این مجموعه تولید می شود.
این مجموعه به واسطه مجهزبودن به آزمایشگاههای روشنایی GonioPhotoMeter، برق و الکترونیک و رنگ و مواد، امکان اجرای کلیه آزمون های کنترل کیفیت محصولات روشنایی را بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی بر روی تمامی گروه محصولات خود دارا می باشد که موجب می شود همواره از ارایه محصول با کیفیت به مشتریان خود اطمینان حاصل نماید. مجهزبودن به پیشرفته ترین دستگاه GonioPhotoMeter و اسپکترومتر نوری در ایران، موجب شده است تا این مجموعه بتواند تمامی آزمون ها و مشخصات روشنایی محصولات خود را استخراج نموده و علاوه بر ارایه این اطلاعات به مشتریان، همواره در حفظ کیفیت مشخصات روشنایی محصول نیز تلاش نماید.
صنایع روشنایی نوید اسپادانا از واحدهای مختلف تشکیل شده است. طراحی صنعتی، تحقیق و توسعه، سیستم ها و بهره وری، طراحی روشنایی، آزمایشگاه روشنایی و آزمایشگاه برق و الکترونیک از جمله این واحدها می باشند. خدمات طراحی روشنایی و مشاوره فنی در راستای انتخاب مناسب ترین نوع محصول با توجه به محیط کاربری نیز از جمله فعالیت های واحد طراحی روشنایی نوید اسپادانا می باشد. آکادمی نوید اسپادانا نیز با فعالیت گسترده در راستای اطلاع رسانی فنی به مشتریان و علاقه¬مندان صنعت روشنایی و صنایع وابسته به آن سازماندهی شده است. برگزاری سمینارها و کارگاه های آموزشی مهندسی روشنایی، حضور در نمایشگاههای تخصصی صنعت برق و انتشار مجلدهای آموزشی از جمله سمینار مکتوب از جمله فعالیت های آکادمی نوید اسپادانا می باشد.
صنایع روشنایی نوید اسپادانا موفق به اخذ استاندارد ملی ایران در زمینه تولید محصولات روشنایی در کنار سایر استانداردها همچون ISO9001 و CE نیز شده است.